واژه خود را وارد کنید

با حضور در نمایشگاه های جهانی تحریم ها را خنثی می کنیم

با حضور در نمایشگاه های جهانی تحریم ها را خنثی می کنیم

با حضور در نمایشگاه های جهانی تحریم ها را خنثی می کنیم

باکو – ایرنا –مدیر فنی شرکت راهکار سرزمین هوشمند در نمایشگاه ‘باکو – تل ‘ جمهوری آذربایجان گفت: حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه های بین المللی گام موثری برای خنثی کردن تحریم های اقتصادی بر ضد ملت ایران است.

 

«فرامرز فیاض فر» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، با اشاره به حضور فعال شرکت ها و استارت آپ های ایرانی در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ارتباطات ، نوآوری و فناوری اطلاعات باکو ، افزود: برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی برای گسترش صادرات خدمات و محصولات فنی مهندسی است.

وی افزود: شرکت در نمایشگاه های بین المللی مانند باکوتل، موجب دستیابی و گسترش فعالیت شرکت های داخلی و افزایش حجم روابط و بهره مندی از تجربیات سایر فعالان عرصه فناوری اطلاعات می شود.

فیاض فر گفت : شرکت ما پس از کسب موفقیت در بازار داخلی و اشتغال زایی برای حدود ۲۰۰ نفر،اکنون به دنبال کسب سهم از بازارهای جهانی است.
وی اضافه کرد: در مدت حضور در این نمایشگاه پیشنهادهایی از سوی سازمان ها و شرکت های آذربایجانی و اروپایی دریافت کردیم که حاکی از پتانسیل صادراتی محصولات و خدمات ایرانی در عرصه فناوری اطلاعات است.

وی افزود: محصولی که ما در این نمایشگاه عرضه کردیم ، حاصل خلاقیت جوانان ایرانی در زمینه طراحی و تولید پلتفرمی دانش بنیان جهت مدیریت هوشمند مراکز تماس با تکیه به دانش بومی و ابتکار متخصصان ایرانی است و شاهد استقبال چشمگیر مدیران و فروشندگان در باکوتل جهت بهره مندی از این محصول بودیم.
نمایشگاه بین‌المللی « باکو تل -۲۰۱۸» با حضور ۲۰۰ شرکت از ۲۰ کشور جهان از جمله ۱۴ شرکت ایرانی روز سه شنبه در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان گشایش یافت و تا امروز جمعه در مرکز اکسپوی باکو دایر است.

 

نقل از ایرنا http://www.irna.ir/fa/News/83125876

بدون دیدگاه

ارسال ديدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.