واژه خود را وارد کنید

معرفی دفتر کار مجازی

معرفی دفتر کار مجازی

دفترکار مجازی پدیده ای است که به تازگی در دنیای کسب و کار ظهور نموده است. این دفاتر بدون نیاز به فضای فیزیکی نیازهای شما را از داشتن دفتر کار برآورده می سازند. دفتر کار مجازی راهکاری بسیار مناسب برای کسب و کارهای کوچک و نوپا می باشد که امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی این نوع کسب و کارها رشد چشمگیری داشته اند. البته مشتریانی که حجم تماس انبوه دارند نیز می توانند از مزایای مرکز تماس دفاتر کار مجازی بهره گیرند. این دفاتر با توجه به ساده سازی ارتباط و قیمت مقرون به صرفه ای که دارند در میان مشتریان محبوبیت بسیاری یافته اند. از خدمات این مجموعه می توان به پاسخگویی تعاملی صوتی و منشی مجازی اشاره نمود.
بسیاری از شرکت ها می توانند مخاطب این خدمت باشند. کسب و کارهای نوپا، استارتاپ ها، دارندگان کسب و کارهای خانگی و سایر شرکت ها از جمله آنها هستند.

پاسخگویی تعاملی صوتی (IVR)

شما می توانید سرویس تلفن گویای خود را با کمترین هزینه پیاده سازی نمایید. از موانع ایجاد تلفن گویا از جمله هزینه اجاره دفتر، تهیه خط و هزینه های نصب و راه اندازی دوری نمایید. بدون نیاز به راه اندازی و نگهداری این سرویس می توانید در هر مکانی که قرار دارید تلفن گویا در اختیار داشته باشید.
ساختار تصمیم گیری، آپلود فایل های صوتی، و تعریف کلیدهای ورودی و تعیین مقصد هر یک از آنها.

شماره تماس خود را انتخاب کنید. امکان انتخاب چند شماره تلفن نیز برای مشترکین وجود دارد.

ایجاد درخت پاسخگویی خودکار شامل ساختار تصمیم گیری، آپلود فایل های صوتی، و تعریف کلیدهای ورودی و تعیین مقصد هر یک از آنها.

مدیریت حساب کاربری به راحتی و به صورت آنلاین امکان پذیر است و شما می توانید طرح های انتخابی و مورد نظر خود را مدیریت نمایید.

امکان انتقال تماس به شماره مد نظر مشترکین وجود دارد.

در صورت نیاز، امکان اختصاص شماره جهت صندوق صوتی امکان پذیر است.

در صورت نیاز، امکان اختصاص شماره جهت فکس امکان پذیر است.

در صورت نیاز، مشترک می تواند منشی مجازی داشته باشد که تمامی امور مربوط به یک منشی حقیقی را به صورت حرفه ای انجام دهد. انجام اموری مانند تماس با مشتریان، انتقال تماس ها، پیگیری امور، تنظیم امور مربوط به جلسات و قرارهای ملاقات کاری و گزارش گیری از جمله ارائه خدمات می باشد.

منشی مجازی

منشی مجازی درواقع همان منشی شما است که به تمامی تماس هایتان پاسخ می دهد، پیغام هایتان را انتقال می دهد، قرارهای مربوط به جلسات شما را تنظیم می نماید و تمامی وظایفی که بر عهده یک منشی واقعی است را انجام می دهد. تنها تفاوت این منشی مجازی با منشی واقعی در هزینه آن است. شما با داشتن منشی مجازی هزینه بسیار کمتری را در ازای همان خدمات می پردازید؛ چراکه هزینه های نیروی انسانی را فاکتور خواهید گرفت.

گزارش وضعیت تماس ها

می توانید گزارش از وضعیت تماس هایتان داشته باشید.

ضبط مکالمات

امکان ضبط تمامی مکالمات با iwin برای شما امکان پذیر است.

دریافت صورتحساب مکالمات

به راحتی و به صورت آنلاین از صورت حساب مکالمه ها و خدمات دریافت شده خود می توانید اطلاع یابید.

امکان پاسخ گویی در سه شیفت

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار هستید یا اینکه دفتر کار دارید اما به دنبال پاسخگویی در شیفت های بعدی نیز هستید، نیازی به راه اندازی دفتر کار یا استخدام پاسخگو برای شیفت های بعدی ندارید. Iwin امکان پاسخگویی در سه شیفت را برایتان فراهم نموده است.

تخصیص کارشناس پاسخگوی حرفه ای

با اطمینان پاسخگویی به مشتریان، پیگیری جلسات، انتقال تماس ها، ارائه گزارش و سایر امور را به پاسخگوی حرفه ای و کارآزموده iwin بسپارید.