واژه خود را وارد کنید

مرکز تماس آی وین

درباره ما

شرکت راه کار سرزمین هوشمند، به عنوان شرکت مادرتخصصی مرکز تماس آی وین تحت عنوان شرکت دانش بنیان صنعتی، ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﺭﺳﻤﻲ ﺩﺭ سال ۸۴ ﺗﺤﺖ ﺷﻤﺎﺭﻩ ۲۶۶۸۶۰ ﺩﺭ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﺛﺒﺖ ﺷﺮﻛﺖ ﻫﺎی ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﺛﺒﺖ ﺭﺳﻴﺪ ﻭ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ مبتنی بر سند چشم انداز سازمان دنبال نموده است.

همزمان با ارائه خدمات در حوزه‏های مختلف فناوری اطلاعات، راه‏کار سرزمین هوشمند، دارای گواهینامه رتبه ۱ احراز صلاحیت از ﺷﻮﺭﺍی ﻋﺎﻟﻲ ﺍﻧﻔﻮﺭﻣﺎﺗﻴﻚ در پنج گروه اصلی ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭﻩ ۱۱۴۴۹۹۶ می باشد. سرزمین هوشمند در کارنامه خود ارائه خدمات به بیش از ۷۰ هزار کسب و کار کشور را در زمینه های مختلف ثبت نموده است که با سابقه درخشان خود در سال های گذشته در زمینه های ساماندهی فرآیندهای کاری، خدمات زیرساخت، سرویس های هوشمند، پلتفرم UGC ، سکوی تحویل خدمات SDP ، رصد اخبار و فضای مجازی، ده ها جایزه رسمی ارزشمند و مجوزهای منحصر به فردی را دریافت کرده است و اکنون پا در عرصه راه اندازی یکی از تخصصی ترین و موفق ترین مراکز ارتباط با مشتریان در ایران گذاشته است. این مجموعه یکی از چهار شرکت دارنده مجوز رسمی مرکز تماس از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ.

امروزه مراکز تماس در واقع یکی از ابزارهای اصلی و با ضریب نفوذ بالا در برقراری ارتباط با مشتریان، خط مقدم و عضو جدایی ناپذیر سازمان ها می باشند که با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و سطح انتظارات مشتریان، مرکز تماس یکی از نیازهای اولیه هر کسب و کاری به شمار می رود.

مرکز ارتباطات IWIN با توجه به شناسایی نیازهای بومی در سطح کشور و همچنین اهمیت نیاز سازمان ها به داشتن مرکز تماس که هر روز بیش از گذشته قوت می گیرد با بهره گیری از دانش فنی کارشناسان متخصص خود، مفتخر بدان است که اولین نرم افزار جامع مرکز تماس و ارتباطات هوشمند و بومی پیشرفته و قابل توسعه را طراحی و عملیاتی نموده است. همچنین IWIN راهکاری مطمئن برای ارتباط موثر شما با مشتریانتان را فراهم نموده است.

از دیگر ویژگی های این مجموعه توسعه بر مدار هوش مصنوعی می باشد. امکان داده کاوی، یکپارچه سازی کانال های ارتباطی که به برخی از آنها مانند تماس، پیامک، ایمیل، پیامک صوتی و فکس می توان اشاره نمود، نظرسنجی هوشمند صوتی، احساس کاوی، هدایت هوشمندانه تماس ها و غیره از مزایای ارزش آفرین و نوآورانه این محصول می باشند.

ما صرفا یک مرکز تماس نیستیم، ما مرکز تجربه برای رشد و تعالی سازمان و مشتریان شما هستیم. تحلیل حجم اطلاعات گسترده و داده های کلان، تجربه مستمر و رو به رشدی است که نقطه آغاز شما خواهد بود.

ماموریت:      سهولت بخشیدن به ارتقای کیفیت ارتباطات موثر سازمان ها و مشتریان جهت بهبود زندگی و کسب و کار.

چشم انداز:  ما خواستار آنیم که همواره روابط بین سازمان ها و مشتریانشان را ساده تر و بهتر نماییم که این موثرترین و کارآمدترین راهکار است.